Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: Začátek prázdnin patří Festivalu fantazie

Kdo by nechtěl zažít fantastickou dovolenou? Letos se vám to může poštěstit od 30. června do 10. července na Festivalu fantazie, který se koná již tradičně v Chotěboři. Je to největší festival popkultury v naší republice. A slibuje pestrý a nabytý program. Posuďte sami: videohry a společenské stolní hry, taneční hry, hry miniatur, RPG, sci-fi a technologie, fantasy a horor, mýty a historie ve filmech, seriálech, anime, comicsu, knihách, hrách: přednášky, besedy, workshopy, soutěže. Nabídne zahraniční herce, kostýmy z filmů a seriálů a 1500 fanouškovských pořadů. Připraveny jsou projekce na 50 filmů.

Těšit se také můžete na druhou největší deskohernu v České republice a na velkou videohernu. Chybět nebudou novinky od českých vydavatelů: MindOK, REXhry, CGE. Budete si moci zahrát jen tak nebo se zúčastnit některého turnaje o ceny. Na své si přijdou i příznivci válečných her s miniaturami či her na hrdiny (RPG).

Program je určen nejen fanouškům fantastiky, jak je vidět z názvů a popisu programových linií v přehledu rozmístění programu v čase a prostoru:

rozmisteni_ff16_h

Základní informace:

KDY: 30. června–10. července 2016

KDE: Chotěboř (program probíhá v kině, KD Junior, Sokolovně, Sportovní hale v Tyršově ulici)

KDO: široká veřejnost, fanoušci a příznivci fantasy, sci-fi, her

Další podrobnosti najdete na stránkách Festivalu fantazie:

 

Zaškrtněte si v kalendáři datum FFka, začněte šetřit nebo vydělávat, řekněte si šéfům o dovolenou nebo rodičům o souhlas, na 21. Festlivalu fantazie 2016 nemůžete chybět!

Zve vás Václav Pravda a celý tým Festivalu fantazie

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář