Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o rodinnou hru Lovci a sběrači

Soutěžit o hru Lovci a sběrači můžete do 10. května. Tentokrát můžete soutěžit o pěknou rodinnou hru Lovci a sběrači. Zavede vás do doby kamenné. Se svými čtyřmi lovci/sběrači se nasbírat co nejvíce žetonků se zvířaty, plodinami a předměty. Budete lovit mamuty a sbírat bobule, za některé získáte body v průběhu hry, za jiné pak na konci. Zdrojů však ubývá, musíte být proto rychlejší než ostatní.

Hru Lovci a sběrači můžete vyhrát, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 10. května a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 28. dubna–10. května 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Kdo je autorem hry Lovci a sběrači, kterou v češtině vydal Piatnik?

2. V kolika hráčích si hru Lovci a sběrači můžete zahrát?

3. Na následující fotce jsou čtyři herní komponenty ze čtyř různých her. K jakým hrám patří? (Nápověda: najdete je mezi hrami od Piatniku.)

Kviz-Piatnik-duben2016

 

4. Zkoušíte rádi nové hry, nebo spíše volíte ty, které již znáte?

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakcehrajeme@gmail.com s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Lovci a sběrači. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Piatnik.

Piatnik

 

Lovci a sběrači v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Připojte svůj komentář