Hrajeme.cz
Chystá se

REXhry chystají pestrou řadu her: Mortum, Unfair, Bitoku, Welcome to the Moon

O Vánocích REXhry oznámily čtveřici nových her, které chystají pro rok 2022. Těšit se můžeme na detektivní příběhovou hru Mortum: Medieval Detective, škodící hru z prostředí zábavních parků Unfair, strategickou hru s originální grafikou Bitoku, flip&write hru Welcome to the Moon. Ale to není vše. Na začátek roku si pak připravily i další oznámení. V češtině se dočkáme se Talismanu v edici Harryho Pottera a k připravované hře Válka o prsten nachystá minirozšíření The Fate of Erebor, které v sobě skrývá alternativní úvodní nastavení hry.


Mortum: Medieval Detective

– detektivní příběhová hra pro 1–6 hráčů od 12 let

Hra je zasazena do středověké Evropy, kde ožívají legendy, pověry a obavy. Jako agenti tajných organizací vyšetřujete záhadné události. Čekají vás tři napínavé scénáře, které tvoří ucelený příběh. Ve svém tahu hráč vybere jednu dostupnou kartu, která představuje stopu, místo, svědka. Společně se speciálními akcemi, které získáte během vyšetřování, vám pomáhají zjistit, co se stalo.


Unfair

– konfliktní hra pro 2–5 hráčů od 10 let

Ve hře se snažíte vybudovat největší zábavní park. Musíte si ale dát pozor na svou konkurenci, která na vás může poslat bezpečnostní inspektory či najmout chuligány, aby váš park poničili. Musíte ho proto budovat chytře a také ho chránit. Zvítězí ten, kdo na konci hry získá nejvíce bodů. Získáte je vybudování působivé atrakce s mnoha vylepšeními, za dosažení skrytých cílů, za získané peníze.


Bitoku

– strategická hra pro 1–4 hráče od 12 let

Stanete se duchy lesa, jejichž cílem je pozvednout se a stát se velkým duchem lesa. K tomu získáte řadu pomocníků. Hra je založena na propojení herních mechanismů hand-management a engine-building. Je to strategická hra, která nabízí více cest k vítězství.


Welcome to the Moon

– flip&write hra pro 1–6 hráčů od 10 let

Welcome to the Moon navazuje na hru Vítejte ve svém vysněném domově. Využívá stejný herní mechanismus. Nyní budete zachraňovat lidstvo kolonizací vesmíru. V tahu otočíte karty ze tří hromádek, vytvoříte tak tři různé kombinace čísla hvězdné lodi a odpovídající akce. Všichni hráči si vyberou jednu z těchto tří kombinací. Usilujete o to, abyste jako první dokončili misi. Ve hře je 8 různých karet dobrodružství poskytujících odlišné mechanismy. Můžete hrát i jako kampaň.


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář