Hrajeme.cz
Chystá se

REXhry vydají Tiny Epic Dungeons a hru Dungeon Fighter

REXhry tento víkend oznámily, že chystají české vydání dvou her, které vás zavedou do podzemí. První je z řady Malých velkých her, v originálu se jmenuje Tiny Epic Dungeons a poprvé vyšla v loňském roce. Druhá hra je o něco starší, v originálu má název Dungeon Fighter.

Tiny Epic Dungeons je plně kooperativní hra určená pro 1–4 hráče od 10 let. Jedná se o dungeon crewler, ve které procházíte ve skupině podzemím, prozkoumáváte ho, odhalujete pasti a bojujete s gobliny a dalšími nepřáteli. Když najdete doupě, čeká vás boj s bossem. Zvítězíte, pokud ho porazíte.

Hra Dungeon Fighter je ve své podstatě párty hra s dovednostními prvky. Přitom se jedná o plnohodnotnou kooperativní hru zasazenou do fantasy světa. Původně hra vyšla v roce 2011, a byla škoda, že jsme se jí nedočkali také v češtině (nejspíš kvůli ceně). Dočkáme se tedy alespoň druhé edice. Určena je pro 1–6 hráčů od 8 let. Ve skupině dobrodruhů budete procházet třípodlažním podzemím, prozkoumávat místnosti a žaláře a budete se snažit na závěr porazit bosse. Originálním a zábavným způsobem je v ní řešen boj, a to hodem kostkou na terč na stole z pozice, kterou vám určí vaše „zbraň“, například cvrnknutím ze hřbetu vaší ruky, hodem pod nohou, atd.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář