Hrajeme.cz
Nové hryPro náročné

S karetní hrou Bloodborne se ponoříte do temného světa

Bloodborne je karetní hra, kterou si již zahrajete v češtině. Je to licenční hra, která na váš stůl zhmotní temný svět konzolové hry Bloodborne od Sony. Pochází z dílny CMON a jejím autorem je Eric M. Lang. U nás ji vydal Blackfire. Zahrajete si ji ve 3–5 hráčích od 14 let. Původně měla vyjít již loni, ale dlouho se čekalo na schválení překladu.

V této hře představujete lovce, kteří se společně vydávají do katakomb Kalicha, abyste bojovali s monstry. Přestože spolupracujete jako tým, z katakomb unikne jen jeden lovec a vyhraje hru – ten nejlepší. Vaším úkolem je porazit všechna monstra včetně velkého bosse na závěr. Když nějaké monstrum porazíte, získáte jeho krev, kterou potřebujete k tomu, abyste uspěli. Další body pak získáte za obdržené trofeje.

Každý lovec má svou sadu pěti počátečních akčních karet. Všichni mají stejné. Představují zbraně a karty vybavení. V průběhu hry pak můžete získat silnější karty vylepšení. Limit karet je ale 7, takže budete muset zvážit, které karty si ponecháte, pokud byste měli získat další.

Bloodborne je především taktická hra, ve které musíte odhadovat, co udělají ostatní, a dobře si své kroky načasovat. Karty obsahují krásné ilustrace, a celkově výborně dotváří temnou atmosféru hry.


Související články:Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář