Hrajeme.cz
BleskovkyNové hry

S Kartografy nově prozkoumáte Soutěsku, Zmrzlou pustinu a Ketřiny pláně

REXhry poslali do obchodů další trojici malých rozšíření. Tentokrát se jedná o nová mapová rozšíření ke hře Kartografové (v pořadí sada 4, 5, 6). Každé kromě mapy přináší něco nového do hry. Kartografové jsou krásně zpracovanou zakreslovací hrou zasazenou do fantasy prostředí. Určena pro 1–8 hráčů od 10 let.

První z trojice nových map Zamrzlá pustina: Království ledových obrů vás zavede do mrazivého prostředí. Obsahuje 75 oboustranných map do hry a 2 karty přepadení a jednoho hrdinu.

Druhé, Ketřiny pláně: Rudý tesák a zlatý vrch, vás zavede na travnaté pláně z nichž ční dvě hory. Kromě zmapování terénu v okolí těchto hor musíš také zapálit tajemné majáky na jejich vrcholcích. Kromě 75 oboustranných map s majáky obsahuje i 3 speciální karty majáků.

Třetí se jmenuje Soutěska: Tržiště v pustině. Obsahuje 150 oboustranných listů. Z jedné strany je mapa a z druhé předměty, které si můžete zakoupit na místním tržišti. Přidávají vám různé výhody. Je zde i šestice obchodníků, od nichž budete předměty kupovat.

Pokud máte Kartografy rádi, pak si nové mapy určitě vyzkoušejte.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář