Hrajeme.cz
Nové hryPro náročné

S rozšířením Dědicové Númenoru zamíříte ve hře Pán prstenů do Gondoru

Po nějaké době je k dispozici v českém vydání další deluxe rozšíření k LCG hře Pán prstenů. Jmenuje se Dědicové Númenoru a přináší na 165 nových karet. Rozšíření přináší tři dobrodružství zasazené do Gondoru v letech, které předcházejí Válce o Prsten. Budete čelit temným silám v Pelargiru, vydáte se do Ithilienu a budete bránit ostrovní pevnost Cair Andros.

Pán prstenů je živá karetní hra pro jednoho nebo dva hráče, kteří společnými silami procházejí Středozemím a plní úkoly dané zvoleným scénářem. Máte své hrdiny a balíček karet se spojenci, událostmi a různými doplňky, které vám pomáhají. S hrou se můžete seznámit v podrobné recenzi.

S rozšířením Dědicové Númenoru získáte dva nové hrdiny: Boromira, který dokáže posílit své spojence, a Beregonda, který umí snížit cenu vyložených doplňků ke své kartě. Balíček také obsahuje 48 nových herních karet (po třech kopiích) a 103 karet setkání. Toto rozšíření přináší tři nová klíčová slova: lukostřelba (způsobuje postavám poškození, jejich obrana ji neblokuje), bitva (na kartě úkolu se používá síla postav místo vůle) a obléhání (na kartě úkolu se používá obrana postav místo vůle).

S novými kartami se můžete pustit do nových dobrodružství. Scénář Nebezpečí v Pelargiru je úvodním dobrodružstvím z cyklu Proti stínu.

Obsah krabice.Karty pro hráče – ukázka.Hrdinové.Karty setkání – ukázka.Scénáře.

Související odkazy:

Pán prstenů karetní hra v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář