Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Schovávaná s Peppou

Dnes pro vás máme tip na hračku pro děti od roku a půl do zhruba pěti let, která je u nás dostupná od konce loňského roku, a to díky Albi. Jmenuje se Kde je Peppa? a je inspirována známým pohádkovým seriálem o prasátku Pepině, jejím malém bratříčkovi, mamince a tatínkovi. Jsou to krátké, vtipné příběhy ze života v originálním grafickém zpracování. S ústřední postavou Pepinou si budete společně s vašimi dětmi hrát na schovávanou.

Kde-je-Peppa-box

Využívá jednoduchou, osvědčenou hru na schovávání a hledání věcí, kterou mají děti rády. Ale má něco navíc. Figurka Peppy umí mluvit, po chvíli se sama ozve, takže ji i malé děti po chvíli určitě najdou. „Hledej pořádně!“, „Najdeš mě?“, „Haló, tady jsem!“ Tak Peppa volá na děti hlasem ze seriálu.

Součástí jsou i karty s obrázky různých předmětů. Vy s jejich pomocí můžete nastavovat náročnost hry podle věku dítěte. Nejmenším například schováte Peppu za vybrané předměty jen do několika metrů, starším pak do vedlejší místnosti. Zatímco nejmenší děti rozvíjejí své motorické dovednosti, starší se učí soustředit se, odhadovat vzdálenost a komunikovat.

Pokud hledáte hru, kterou si zahrajete společně se svými dětmi, bude je bavit a zároveň rozvíjet, pak Kde je Peppa? není vůbec špatný tip.

Odkaz: Pravidla dětské hry Kde je Peppa?

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář