Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Azul

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o novinku, rodinnou hru Azul můžete do 17. dubna. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Azul je abstraktní rodinná hra s krásnými barevnými dlaždicemi. Každý hráč s jejich pomocí vytváří svou mozaiku tak, aby co nejlépe vyhověl podmínkám a díky získaným bodům předčil ostatní. Krásné grafické zpracování, výborná hratelnost, jednoduchá pravidla a herní doba okolo 30 minut předurčují hru pro příležitostné i náročnější hráče. Je to jedna z nejlépe hodnocených her představených loni v Essenu.

Termín soutěže: 4.–17. dubna 2018 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Azul, kterou do soutěže věnoval MindOK, získala Iva K. z Ostravy

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

(správné odpovědi viz níže)

1. Jaký je doporučený věk pro hru Azul?

2. Kdo je autorem hry Azul?

3. Jaké světové ocenění hra Azul již získala (ve které zvítězila a v jaké kategorii)?

4. Anketa: Líbí se vám webové stránky Hrajeme.cz? Co byste případně doporučili upravit?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

 

 

 

 

Azul v katalogu Hrajeme.cz:

 

Odpovědi na soutěžní otázky:

1. doporučený věk pro hru Azul je 8 let

2. autorem je Michael Kiesling

3. Azul získal cenu Golden Geek Best Family Board Game 2017 (nejlepší rodinná hra)

4. Děkujeme za vaše postřehy v anketě, ve které jsme se ptali, jak se vám Hrajeme.cz líbí a co byste doporučili upravit. Stránky se vám líbí, za to jsme moc rádi. Průběžně je také podle možností vylepšujeme, vždy se dá něco zlepšit 🙂 Zde je několik vašich postřehů:

 • Stránky hrajeme.cz se mi moc líbí. Rád si na nich přečtu, co nového se událo ve světě deskovek a například jaké novinky se k nám chystají. Považuji tyto stránky za velmi věrohodné i při výběru nové hry do vlastní sbírky. Oceňuji také možnost vyhledávání, díky které si mohu jednoduše zjistit informace o hře, která byla recenzovaná v minulosti a nemusím tak prohledávat celé stránky. Za mě super stránky – jen tak dál!
 • Stránky jsou velmi dobře zpracované. Z mého pohledu, uživatele se zrakovým postižením a prací s hlasovým odečítačem, jsem velmi spokojený. Vše je vhodně „nadpisováno“, a tak je orientace rychlá a snadná. Ostatní funkční prvky i popisy tlačítek rovněž fungují při práci s klávesovými zkratkami. Dobrá práce, děkuji
 • Stránky se mi moc líbí, doporučuji za správné odpovědi v soutěžích dávat třeba dalším 5 výhercům slevový kupón na nákup her ; )
 • Stránky se mi líbí, vše je přehledně řazené, informace, které právě hledám snadno k nalezení.
 • prijala by som viac herných recenzií, prípadne aj videá, v ktorých sa hra konkrétne vyskúša, kde hráči hru hrajú 🙂
 • Stránky se mi líbí. Jsou přehledné a na úvodní stránce jsou aktuální a poslední články, vždy na očích hezky. Najít informace o hře není problém. Takže bych řek, že dobrá práce.
 • Web sledujem pravidelne. Chýba mi diskusné fórum (komentáre k hrám ho nenahradia) a podrobnejšie možnosti filtrovania hier.
 • Stránka hrajme.cz je jednou z najlepších stránok, ktorá ponúka informácie o spoločenských hrách. Zmeniť by som asi uzmenil len podkladovú farbu stránky na nejakú jemnú pastelovú (čistá biela farba môže byť rušivá)
 • Ano, mně se Vaše stránky líbí. Jsou přehledné. Za mě velké plus – snadné vyhledávání her podle věku, autora a dalších kritérií. Vždy jsem našla, co jsem potřebovala. Zatím jim není co vytknout, tudíž bych určitě nic neupravovala 🙂
 • Webově stránky Hrajeme.cz jsou přehledné, často přináší nové recenze a zajímavé nabídky. Plně vyhovují občasnému hráči, jako jsem já, který chce objevovat nové deskovky.
 • Stránky jsou přehledné, dobře rozdělené do jednotlivých kategorií. Sám se tomu divím, ale vlastně k ní nemám výhrady.

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář