Hrajeme.cz
Herní akce

Pozvánka: Přijďte 21. dubna na Albi Game Day a vyzkoušejte novinky

V sobotu 21. dubna se v pražské Městské knihovně uskuteční další Albi Game Day. Akce je otevřena široké veřejnosti, všem zájemcům, kteří si chtějí vyzkoušet nebo zakoupit novinky od Albi a kteří se chtějí něco dozvědět, co ještě pro tento rok chystá. Největším tahákem bude dobrodružná hra Lords of Hellas s velkými figurkami, jejíž české vydání zde bude mít premiéru. Těšit se ale můžete i na další hry, jako je Pustina, This War of MineLorenzo il Magnifico či rodinné hry. Nebude chybět ani občerstvení z Antonínova pekařství.

Na programu budou i turnaje. Zúčastnit se můžete Mistrovství vesmíru ve Šťastném candátovi, což je rychlá, bláznivá hra, ve které zvítězí ten, kdo se jako první zbaví své sady karet. Na odpoledne se pak chystá i velký turnaj v Albi hře (v jaké, to bude uveřejněno později). Budete se moci zapojit i do deskoherního kvízu o hodnotné ceny.

Pokud si kromě hraní také o hrách rádi povídáte, pak si nenechte ujít diskusní pořad JOUOB.cast Speciál, který chystají zástupci tohoto videopořadu.

A pro všechny mimopražské se chystá video stream, takže nikomu chystané novinky neuniknou.

Základní informace:


Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář