Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Junk Art: Umění z odpadu

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o hru Junk Art: Umění z odpadu můžete do 10. října. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Junk Art je rodinná hra, která vyžaduje trochu šikovnosti, chytrosti a štěstí. Z dílků různých barev a tvarů budete vytvářet umělecké objekty tak, aby získaly co nejvíce příznivců ve městě, kde se právě připravuje výstava. Navštívíte tak celou řadu metropolí po celém světě. Jednoduchá pravidla, výborné provedení a spoustu zábavy, to pro vás přichystala hra Junk Art.

Termín soutěže: 27. září–10. října 2017 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Junk Art, kterou do soutěže věnovala společnost MindOK, získala Jakub D. z Mikulčic.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. Kolik stavebních dílků obsahuje hra Junk Art a v kolika barvách? – celkem 60 dílků, ve 4 barvách po 15 kusech

2. V kolika hráčích si Junk Art můžete zahrát? – zahrajete si ve 2–6 hráčích

3. Která hra/hry od MindOKu dostala/y letos herní cenu? – ceny získaly hry: 

4. Anketa: Hrajeme.cz právě slaví třetí rok v nové podobě a jako nezávislý portál. Co pro vás osobně znamená? – Děkujeme za vaše přání a postřehy. Zde jsou vybrané:

 • Výborný pravidelně aktualizovaný informační server o deskových hrách v češtině.
 • Rychlé informace o deskoherních novinkách. Občasné recenze, či zajímavé články.
 • Jsem rád, že takový web existuje.
 • Zdroj kvalitních a zajímavých informací o deskových hrách, které mám moc rád. Názory různých hráčů i zkušených redaktorů. Orientační bod v deskovkách č. 1.
 • Spoustu tipů na dobrou zábavu a dárky pro rodinu. Hodně informací.
 • Znamená rychlý a jednoduchý přehled, co se v deskoherním světě událo nového. Nemusím brouzdat po internetu a hledat jednotlivé informace, zde mám vše na jednom místě a přehledně. Navíc se dozvím, co se chystá u nás, kdo plánuje vydat jakou hru v češtině.
 • Spíše než pro mě je to asi velký úspěch pro autory Hrajeme.cz, že si stále drží kvalitu při psaní o deskových hrách a vymýšlení nových věcí, což se pak odráží v úspěšnosti portálu mezi veřejností. Jen tak dál!
 • Sleduju hrajeme.cz snad od jeho začátků a stále budu, díky za informace o deskovkách, které mám rád!
 • Tento portál pro mě vždy představoval jedničku ve skupině her. Jakákoli novinka tu byla zanesená. Prostě pecka 🙂
 • Výborný poradce při výběru nových deskových her, mám díky hrajeme.cz přehled.
 • Rád soutěžím, rád si čtu články, hodnocení a nejraději sleduji novinky.
 • Portál Hrajeme.cz je pro mě velká pomoc při orientaci v hrách. Snadno se dostanu k hodnocení her, pravidlům i recenzím her. Portál je velmi přehledný.
 • Nenahraditelné tipy a recenze, když chci koupit rodině dobrou hru! Za což moc děkujeme!!
 • Jako vášnivý hráč deskových her si tento portál prohlížím hodně často (většinou, když zvažuji koupi nové hry), několikrát jsem si díky Vaším recenzím sehnal skvělé deskové hry, které si já i kamarádi užíváme. Blahopřeji Vám k vašim 3. narozeninám a doufám, že budete fungovat co nejdéle.
 • Současná podoba Hrajeme.cz se mi líbí, chybí však jakékoli možnosti správy vlastního profilu, sbírky her, sháněných her a podobně. Jedná se tak až o druhý český deskoherní web.
 • Představujeme pro mě místo, kam se obracím v období narozenin a vánoc, jelikož deskové hry jsou pro mě velkým koníčkem a lidé v mém okolí, vždy vědí, že nějakou novou hrou mi udělají největší radost. Zatím jsem se při spolehnutí na recenze nespálil a věřím, že ani v budoucnu to nehrozí.
 • Je pro mě veliký rádce při volbě her, které jsou pro mě největší výplní volného času. Hrajeme.cz mi pomáhá, abych nekupovala „zajíce v pytli“ a hry, které kupuji mě a moji rodinu opravdu bavily.
 • Jsem rád, že portál, který je dle mě stále určen pro poměrně úzkou skupinu lidí dokázal přežít a dokázal se postupným zlepšováním dostat až sem. Je to pro mě jeden z důležitých portálů, kde se dozvím o novinkách vždy včas a kvalitně.

 


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

 

 

 

 

Junk Art v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář