Hrajeme.cz
Herní ocenění

Ve středu 4. října vyhlásíme Hvězdu Hrajeme.cz 2017

Rok s rokem se sešel a je čas zvolit Hvězdu Hrajeme.cz 2017. Všechny příznivce deskových her a našeho herního portálu proto zveme na Večer Hrajeme, v jehož rámci cenu vyhlásíme. Přijďte ve středu 4. října od 19 hodin do nové herní kavárny Bohemia Boards & Brews v pražských Vršovicích. Přihlásit se můžete prostřednictvím FB události nebo e-mailem na náš e-mail: redakce@hrajeme.cz. Půjde především o neformální setkání, při kterém oslavíme třetí rok fungování Hrajeme.cz jako nezávislého portálu.

Bohemia Boards & Brews (Charkovská 18, Praha-Vršovice) je první pražskou kavárnou věnovanou deskovým hrám. Nyní se připravuje na standardní provoz. Pro návštěvníky připravuje příjemné prostředí, dobré jídlo a především na 500 her, které si můžete za malý poplatek přijít zahrát.

Během celého roku jsme pro každé roční období vyhlásili ceny Hrajeme.cz DOPORUČUJE a z těchto doporučených her jsme minulý týden vybírali nejlepší hru, které udělíme cenu Hvězda Hrajeme.cz 2017. Do výběru se tak mohla dostat hra, která vyšla v češtině v období od 1. července 2016 do 30. června 2017.

Volba probíhala formou diskuse a dohody devíti členů poroty (lidé, kteří se hrám dlouhodobě věnují, rádi hrají a setkávají se s širokou veřejností a dalšími hráči ať už ve specializovaných obchodech nebo herních akcích).

 

Do užšího výběru postoupily tyto hry:

 


Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář