Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Machi Koro a rozšíření Velkoměsto

Soutěžit o aktuální novinku, hru Machi Koro s velkým rozšířením Velkoměsto můžete do 21. června. Machi Koro je jednoduchá kostková hra, ve které pomocí karet různých typů budov postupně budujete město. Hod kostkou určuje, které budovy přinesou vám, ale i soupeřům výnosy. Postupně si budujete fungující město, protože jen tak můžete postavit čtyři drahé dominanty. Zvítězí ten, kdo je postaví jako první. Více o hře si můžete přečíst v naší recenzi. Kromě základní hry můžete získat i rozšíření Velkoměsto, které obsahuje hned dvě rozšíření Přístav a Metropole. Základní hru využijete více při hře v rodině a s příležitostnými hráči, rozšíření pak ocení náročnější hráči.

Hru Machi Koro s rozšířením Velkoměsto můžete vyhrát. Stačí, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 21. června a když budete fanoušky stránky Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 10.–21. 6. 2016

Soutěžní otázky

1. Ve hře Machi Koro jsou čtyři typy objektů, jaké to jsou a co představují?

2. Kdo je autorem hry Machi Koro a kde ji poprvé vydal?

3. Jaké nové hry MindOK v posledních 3 měsících vydal? Jmenujte alespoň čtyři.

4. Kterou z herních cen sledujete a proč? Čím je pro vás zajímavá?

 

Nápovědu najdete také na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakcehrajeme@gmail.com s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Machi Koro a rozšíření. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

2. Být prokazatelným fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

 

 

 

 

Machi Koro v katalogu Hrajeme.cz:

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář