Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Malá velká dobrodružství

Soutěžit o novinku Malá velká dobrodružství můžete do 22. srpna. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Malá velká dobrodružství jsou novou hrou vydavatelství Gamelyn Games z řady „Tiny Epic“, která bude mít světovou premiéru na GenConu v USA (17.–20. 8.). U nás se začne prodávat od 21. srpna. Jedná se o hru pro náročnější hráče. Představujete hrdiny, kteří se snaží uchránit říši před hordami goblinů. Přitom plní náročné úkoly, prozkoumávají svatyně, učí se prastarým kouzlům a získávají mocné předměty. Vše si musíte dobře naplánovat. Herní plocha je variabilní, vytvořená pomocí karet. Představuje krajinu, po které se pohybujete různými způsoby. Hrdiny během hry můžete vybavit užitečnými předměty. Jednoduše je připevníte k figurce.

Termín soutěže: 9.–22. srpna 2017 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Malá velká dobrodružství, kterou do soutěže věnovaly REXhry, získal Václav P. z Prahy.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. Na kolik kol se Malá velká dobrodružství hrají? – hraje se na 5 kol

2. Kdo je autorem hry Malá velká dobrodružství? – autorem je Scott Almes

3. Hráči během hry mohou získat tři legendární předměty. Které to jsou? – legendární předměty jsou meč, hůl a štít

4. Anketa: Sledujete videa uveřejňovaná na Hrajeme.cz? Která vyhledáváte především? – videa sleduje celá řada z vás a každý podle svého zájmu; videa vám přinášíme v samostatných příspěvcích, ale najdete je také u konkrétních her


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnují REXhry.

REXhry

 

 

 

 

Malá velká dobrodružství v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář