Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Na prodej

Soutěžit o právě vycházející hru Na prodej můžete do 24. května. Na prodej je jednoduchá, rychlá a zábavná hra o obchodu s nemovitostmi. Hráči nejprve v první části hry draží o nemovitosti s cílem nakoupit drahé nemovitosti co nejlevněji. V následující části se tyto nemovitosti snaží prodat s co největším ziskem. Zvítězí ten, kdo má na konci nejvíce peněz. Díky jednoduchému systému si ji zahrajete s každým. Uspěje ten, kdo dokáže lépe odhadnout ostatní hráče.

Hru Na prodej můžete vyhrát, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 24. května a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 11.–24. května 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky:

1. Kolik je ve hře Na prodej karet domů?

2. Kolik času vám podle vydavatele zabere jedna partie hry?

3. Na následující fotce jsou komponenty ze tří her. K jakým hrám patří? (Nápověda: najdete je mezi hrami od Albi.)

Kviz-Albi-kveten

 

4. Sledujete, pravidelně či nepravidelně, herní žebříčky, ať už zde na Hrajeme.cz nebo například na světovém portálu BoardGameGeek?

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakcehrajeme@gmail.com s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Na prodej. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Albi.

Albi

 

 

 

Na prodej v katalogu Hrajeme.cz:

 

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a naWebsoutěže.cz

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář