Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Nejsme tu sami

Soutěžit o připravovanou novinku Nejsme tu sami můžete do 7. března. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Hra Nejsme tu sami je asymetrická sci-fi hra. Skupina hráčů představuje astronauty, kteří se ocitli na neznámé planetě. Proti nim stojí tajemná Bytost, kterou představuje jeden z hráčů. Snaží se astronautům zabránit v tom, aby planetu opustili. Nejsme tu sami je napínavá hra s pěknou atmosférou, kterou si zahrajete i ve větší skupině. Určena je spíše náročnějším hráčům, i když její pravidla nejsou složitá a jednu partii zvládnete i za 45 minut. Nejsme tu sami je karetní hra s výbornou grafikou, která umocňuje atmosféru hry. České vydání hry očekáváme koncem února.

Termín soutěže: 16. února–7. března 2017 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Pro kolik hráčů je určena hra Nejsme tu sami?

2. Jaký je pro hru Nejsme tu sami minimální doporučený věk?

3. Jaké hry letos REXhry chystají? Jmenujte alespoň tři.

4. Anketa: Jak důležité je pro vás grafika a celkové zpracování hry?

 

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnují REXhry.

REXhry

 

 

 

 

 Hra Nejsme tu sami v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář