Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o hru Quadropolis

Soutěžit o hru Quadropolis můžete do 14. března. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

V rodinné hře Quadropolis si na vlastní kůži vyzkoušíte roli starosty moderního města. Budete stavět město s ohledem na potřeby jeho obyvatel, a tak, abyste předčili snahy svých protihráčů. Každá budova vám umožní získat vítězné body. K dispozici máte různé typy budov s různými způsoby, jak získat body. Ve hře je použit zvláštní mechanismus pro získávání budovy a její umisťování do vašeho města. Hra pochází z dílny Days of Wonder, jejichž hry se vyznačují precizním zpracováním. Jedná se o loňskou novinku, která se do širší distribuce u nás dostala v prosinci.

Termín soutěže: 28. února – 14. března 2017

Soutěžní otázky

1. Kolik má každý hráč ve hře Quadropolis k dispozici architektů?

2. Jmenujte alespoň pět typů budov, které se ve hře Quadropolis vyskytují?

3. Kvíz: Z jakých her jsou komponenty na obrázku?

 

4. Anketa: Kolik herních partií týdně zahrajete? Odhadem/průměrně, bez ohledu na složitost či délku hry.

 

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

Blackfire-logo

 

 

 

 

 

Quadropolis v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář