Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o nově vycházející hru Slovní jízda

Soutěžit o hru Slovní jízda můžete do 26. května, takže máte možnost ji získat dříve, než se objeví v obchodech. České vydání hry Albi připravuje na začátek června. V původním vydání se hra jmenuje Word on the Street. Je to párty hra pro 2–8 hráčů, ve které jde především o zábavu při hře se slovy. Vymyslet správné slovo na dané téma, a zároveň tak, aby obsahovalo potřebná písmena, může být oříšek, ale zároveň pobaví celou rodinu a procvičí slovní zásobu.

Word-on-the-Street-hraSlovní jízdu si můžete zahrát v týmech nebo každý sám za sebe. Vaším úkolem je přetáhnout na svou stranu osm písmen z herní desky, která má podobu silnice rozdělené na několik pásů. Uprostřed leží kartičky s písmeny. Tým, který je na řadě, si vezme kartu, která mu určí téma, například „druh ovoce“ nebo „něco, co mají hráči na sobě“. Má 30 sekund na to, aby zvolil slovo odpovídající zvolené kategorii. Pak přesune písmena z hrací desky, které slovo obsahuje, na svou stranu. Pokud je odpovědí slovo „banán“, posune tým písmena B, N a N.

Hru Slovní jízda můžete vyhrát, když e-mailem odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky do 26. května a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 12. května–26. května 2015 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Ve kterém roce poprvé hra vyšla (pod názvem Word on the Street)?

2. Získala hra Word on the Street nějakou cenu? Jakou?

3. Jaké další hry plánuje Albi vydat v tomto roce (jmenujte alespoň tři)?

Nápovědu najdete na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakce@hrajeme.cz s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Slovní jízda.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Albi.

Albi

 

 

 

 

Slovní jízda v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

 

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Vyhlášení vítězů dubnových a květnových soutěží o hru | Hrajeme.cz 28.5.2015 at 22:24

[…] Soutěž o nově vycházející hru Slovní jízda Soutěž […]

Připojte svůj komentář