Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o jedinečnou hru T.I.M.E Stories

Soutěžit o hru T.I.M.E Stories můžete do 3. ledna. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

T.I.M.E Stories je jedinečná vyprávěcí hra, která v sobě propojuje prvky RPG a deskové hry. Je založena na spolupráci hráčů a především na jejich vzájemnou komunikaci. Během hry procházíte balíček karet, který tvoří scénář hry. Ten první vás zavede do Paříže roku 1921. Čekají vás různá překvapení a nejrůznější hádanky. Hráči představují agenty (z budoucnosti), jejichž úkolem je zabránit vytvoření nebezpečné časové průrvy.

Termín soutěže: 15. prosince 2016 – 3. ledna 2017 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Jak se jmenuje první mise, která je součástí hry T.I.M.E Stories?

2. Pro kolik hráčů je hra T.I.M.E Stories určena?

3. Kvíz: Z jakých her jsou komponenty na obrázku?

 

 

4. Anketa: Na které hry, které Blackfire již ohlásil na příští rok, se nejvíce těšíte?

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

Blackfire-logo

 

 

 

 

 

T.I.M.E Stories v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář