Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o karetní hru Munchkin

Soutěžit o hru Munchkin můžete do 19. května. Munchkin je jednoduchá karetní hra, která vtipnou formou paroduje známé hry na hrdiny. A ve hře jde především o společnou zábavu. I zde máte hrdinu. Ten začíná jako člověk na 1. úrovni bez vybavení a povolání. Postupně procházíte jeskyně, občas vykopnete dveře a za nimi najdete nějaký předmět, většinou však skrývá příšeru, která hlídá poklad a která se na vás chce samozřejmě ihned vrhnout. Můžete se ji pokusit zabít sami, nebo si za podíl na pokladu přizvat někoho na pomoc. Za zdolávání příšer získáváte zkušenosti, které vás posouvají na další úrovně až k vítězství.

Hru Munchkin můžete vyhrát. Stačí, když e-mailem odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky do 19. května a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 5. května–19. května 2015 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Pro kolik hráčů je určena hra Munchkin?

2. Na kterou úroveň se musí dostat váš hrdina, abyste zvítězili?

3. Jaké hry plánuje Blackfire vydat v tomto roce (jmenujte alespoň tři)?

Nápovědu najdete na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakce@hrajeme.cz s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Munchkin

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

Blackfire-logo

 

 

 

 

 

Munchkin v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář