Hrajeme.cz
Kluby a herny

Herní klub Bečvochovo hráčské doupě ze Vsetína se představuje

Dnes vám představujeme herní klub ze Vsetína, který má zvláštní název Bečvochovo hráčské doupě. Deskovým hrám se věnují především v rámci turistického oddílu, ale pořádají hraní i pro školy a veřejnost.

Možná už klub deskových her či hernu máte a chtěli byste přizvat další zájemce. Neváhejte a napište nám. Přehled herních klubů a heren pak najdete v Poradně na stránce Kde hrát – herní kluby.


Herní klub Bečvochovo hráčské doupě, funguje pod Turistickým oddílem mládeže Skorci. Vedoucí klubu jsou Jaromír Česnek a Jiří Hučík. Sídlíme v klubovnách TJ Slovan Vsetín, Potoční 171. Pro Vsetíňáky je to dům za potokem mezi benzínovou pumpou na Jasence a minipivovarem Valášek.

Vsetín-hryV klubu je k dispozici něco přes 400 her (viz seznam her). Hry je možno po domluvě i zapůjčit. Momentálně pořádáme každý první pátek v měsíci od 19 do cca 24 hodin pravidelné hráčské večery přístupné pro veřejnost.

Spolupracujeme s Masarykovou veřejnou knihovnou Vsetín, školními kluby Vsetínských základních škol, každý pátek k nám pravidelně chodí hrát družina ze základní školy Trávníky. Účastníme se akcí organizovaných městem Vsetín, na kterých propagujeme deskové hry.

Vsetín-2Základní informace

  • Název: Bečvochovo hráčské doupě
  • Zřizovatel: Turistickým oddílem mládeže Skorci (Asociace turistických oddílů mládeže ČR, TOM 19058 Skorci)
  • Adresa: v klubovnách TJ Slovan Vsetín, Potoční 171, Vsetín
  • Webová stránka: skorcivsetin.cz/index.php/becvochovo-hracske-doupe
  • Otevírací doba: každý první pátek v měsíci od 19 do cca 24 hodin
  • Vstupné: zdarma

 

Vsetín-1-web

 

Představení Bečvochova hráčského doupěte připravil Jiří Hučík.

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář