Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o párty hru Kdo je ten frajer?

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o hru Kdo je ten frajer? můžete do 2. ledna 2018. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Kdo je ten frajer? je nová párty hra, která se výborně hodí na silvestrovský večer nebo oslavu s kamarády. Každý hraje sám za sebe, ve větším počtu v týmech. Střídavě předvádíte, co vám určí karta (scény z filmů, různé profese, sporty) a ostatní hádají, například: „Co děláme?“ nebo „Jaký sport frajer dělá?“ Frajer ale není hráč, je to nafukovací frajer v životní velikosti, měří 1,5 metru. Kdo uhádne správnou odpověď, kartu získá a má za ni bod. Předvádějící hráč pak obdrží bod za každou předvedenou kartu. Na předvedení co největšího počtu karet má 45 sekund. S frajerem zažijete jedinečné večery plné zábavy.

Termín soutěže: 21. prosince 2017 – 2. ledna 2018 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Kdo je ten frajer?, kterou do soutěže věnuje Blackfire, získal Tomáš J. z Prostějova.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. Pro kolik hráčů je hra Kdo je ten frajer určena? – je určena pro 3 až 8 hráčů

2. Jaký je doporučený minimální věk pro hru Kdo je ten frajer? – hra je doporučena od 16 let

3. Jak se jmenují rozšíření hry T.I.M.E Stories, která u nás vyšla v češtině? – zatím vyšla dvě rozšíření: Případ Marcy a Proroctví draků

4. Anketa: Na jakou hru, která má vyjít v roce 2018, se nejvíce těšíte? – těšíte se na řadu her, nejčastěji jste uvedli tyto hry:

  • Fallout
  • Magic Maze
  • První Marťané
  • Bloodborne: The Card Game
  • Hunt for the Ring
  • Queendomino
  • Ex Libris
  • Lords of Hellas
  • Clank!

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

 

 

 

 

 

 

Kdo je ten frajer? v katalogu Hrajeme.cz:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář