Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o párty hru ReACTion

Soutěžit o hru ReACTion můžete do 27. října. ReACTion je zábavná párty hra pro 3–8 hráčů od 12 let, která je jednoduchá, rychlá a všichni jsou neustále zapojeni do hry. Prověří nejen rychlost vaší reakce, ale i postřeh a soustředění se na neustále se proměňující hru. Vaším úkolem je přistihnout spoluhráče při porušení instrukcí dříve, než oni přistihnou vás. Společně s přáteli se určitě budete dobře bavit.

Hru ReACTion můžete vyhrát. Stačí, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 27. října a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 14.–27. října 2015 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Ve kterém roce vyšla hra ReACTion?

2. Čím ve hře upozorňujete na to, že některý hráč nedodržel aktuálně předepsané instrukce?

3. Jak se jmenuje kostková rodinná hra od Piatniku, ve které piráti soupeří o poklady?

4. Jsou pro vás stránky Hrajeme.cz přehledné a dobře se na nich orientujete?

Nápovědu najdete na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakce@hrajeme.cz s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Reaction. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Piatnik.

Piatnik

 

ReACTion v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář