Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o právě vycházející hru The Game

Soutěžit o hru The Game můžete do 16. června. The Game je kooperativní hra, kterou si zahrajete až v pěti hráčích. Vaším protivníkem je samotná hra. Je to letošní novinka, jejíž české vydání připravuje MindOK již během června. Hra získala nominaci německou na cenu Spiel des Jahres.

Pravidla jsou snadná, ale zvítězit není vůbec jednoduché. Ve hře postupně umisťujete karty s čísly na některý ze čtyř balíčků. Na dva pouze nižší kartu a další dva jen vyšší. V případě, že je rozdíl mezi vaší kartou a kartou na balíčku přesně deset, smíte hrát proti směru. Zvítězíte, pokud se vám podaří odehrát všechny karty. Náročnější hráči mohou vyzkoušet i těžší variantu hry.

Hru The Game můžete vyhrát. Stačí, když e-mailem odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky do 16. června a když budete fanoušky stránky Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 3.–16. června 2015 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Umožňuje The Game hru pro jednoho hráče?

2. Jaký je český podtitul hry The Game?

3. Jmenujte alespoň dvě hry od společnosti MindOK, které si můžete zakoupit u vybraných prodejců se 100% zárukou spokojenosti?

Nápovědu najdete na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakce@hrajeme.cz s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru The Game.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

 

 

 

 

The Game v katalogu Hrajeme.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Připojte svůj komentář