Hrajeme.cz
Chystá se

V létě očekávejte Lords of War

Během srpna si dejte dobrý pozor, a buďte ve střehu, protože se v zemích Koruny české objeví hordy orků, trpaslíků, skupiny elfů a ještěrů a jejich pomocníků z Lords of War. Tuto karetní hru pro dva hráče připravuje Svět deskových her. Každý z hráčů vede do bitvy svou armádu. Jednu tvoří hordy krvelačných orků, druhou tvoří stateční trpaslíci.

Aktualizace 2. 12. 2015 Hra Lords of War v češtině zatím nedorazila. Na Hrajeme.cz vás budeme informovat, jakmile se něco změní.

Lords_of_War_Orcs_kartaBitva probíhá tak, že hráči střídavě vykládají karty svých bojovníků na herní plán. Vždy položí jednu kartu. Tento bojovník napadne soupeře ve svém okolí, případně může střílet. Někteří bojovníci se mohou po bojišti i pohybovat. Úkolem hráčů je porazit 4 soupeřovi velitele nebo 20 libovolných bojovníků.

Každá karta zobrazuje danou jednotku a informace o jejím typu, síle útoku v různých směrech (viz šipky) a její obranu. Díky vydařeným ilustracím má hra svou atmosféru. Hra obsahuje dva balíčky karet, pro každou armádu jeden a papírový herní plán. Budete si ale moci pořídit i originální podložku.

Hra Lords of War má jednoduchá pravidla. Očekávat můžete taktickou bitvu, ve které každý hráč musí využívat specifické možnosti svých jednotek, aby zaskočil soupeře a uspěl.

K dispozici budou dvě sady, vždy po dvou národech: Orkové vs. Trpaslíci a Elfové vs. Ještěři. Balíčky je možné volně kombinovat.

Představení hry v krátkém videu od Black Box Games (v angličtině, délka videa: 1:12 min.):

Odkazy:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář