Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o rodinnou hru Cirkus na kolečkách

Soutěžit o hru Cirkus na kolečkách můžete do 6. září. Hru Cirkus na kolečkách můžete vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Věnujte pozornost mírně upraveným podmínkám soutěže.

Cirkus na kolečkách je rodinná karetní hra pro 2–4 hráče, kterou právě vydaly REXhry. Ve hře vybíráte správná zvířátka, nakládáte je do vagónů a ty připojujete za svoji lokomotivu. Každý vagón dává 1 až 4 body. Čím více vagónů připojíte ke své lokomotivě, tím více bodů posbíráte. Háček je v tom, že k sobě smíte připojit jen stejný druh zvířat nebo zvířata o stejné hodnotě. Díky pěkným ilustracím a jednoduchým pravidlům si dobře zahrajete v rodinném kruhu i s přáteli.

Termín soutěže: 26. srpna–6. září 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

  1. Jaká zvířata se ve hře Cirkus na kolečkách vyskytují?
  2. Jakého cílového skóre musíte ve hře Cirkus na kolečkách dosáhnout, abyste zvítězili ve hře 4 hráčů?
  3. Jak se jmenuje velká hra, kterou REXhry vydávají v češtině a která by měla být k dispozici v říjnu?
  4. Anketa: Zúčastníte se některé z podzimních velkých herních akcí? (například Deskohraní či Brnohraní) – Určitě ano / Pokud to bude trochu možné, tak ano / Návštěvu zvažuji, je to 50:50 / Ještě nevím, možná / Určitě ne, neuvažuji o tom

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnují REXhry.

REXhry

 

 

 

 

Cirkus na kolečkách v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. A také na portálu České soutěže.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář