Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o rodinnou hru Zvířata na palubě

Soutěžit o hru Zvířata na palubě můžete do 11. října. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře nebo e-mailem a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Ve hře Zvířata na palubě se hráči snaží umístit na svou vlastní archu co nejvíce zvířat. Noe se, jak známo, rozhodl na svou archu naložit zvířata různých druhů po párech, takže na vás zbývají jedinci nebo celá stáda. Vítězem se totiž stane ten, kdo bude mít na palubě své archy nejcennější stádo zvířat. Díky jednoduchým pravidlům je hra přístupná pro rodinné hraní či s přáteli. Hra je určena pro 2–4 hráče od 8 let.

Termín soutěže: 28. září–11. října 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Ve hře Zvířata na palubě můžete získat i více zvířat najednou. Kolik a čím zaplatíte?

2. Kdy hra Zvířata na palubě končí?

3. Která z následujících novinek od Albi vás nejvíce zaujala? – Bang! DUEL, Leo musí ke kadeřníkovi, Na prodej, Robinson Crusoe, Zvířata na palubě

4. Anketa: Budete sledovat, jaké hry obdrží novou herní cenu Hrajeme.cz (Hvězdu a doporučené hry)? – odpovězte na škále 1–5 (1 = rozhodně ano, 5 = rozhodně ne)

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře nebo e-mailem na adresu redakcehrajeme@gmail.com (s předmětem: Soutěž o hru Zvířata na palubě). A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

 

 

 

Zvířata na palubě v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář