Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o SMART hru Tři malá prasátka

Soutěžit o SMART hru Tři malá prasátka můžete do 8. března. Tři malá prasátka nová hra z řady SMART her pro jednoho hráče, která je určena předškolákům. Jejich úkolem je pomoci třem chytrým prasátkům obstarat si útulný domek. Přitom musí dávat pozor na vlka. Hra obsahuje zadání 48 rébusů (24 s vlkem a 24 bez vlka)   a navíc ještě obrázkové dobrodružství tří statečných prasátek. Hru charakterizuje kvalitní zpracování, velké dílky dětem skvěle padnou do ruky.

Hru Tři malá prasátka můžete vyhrát. Stačí, když e-mailem odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky do 8. března a když budete fanoušky stránky Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo odběrateli e-mailového Newsletteru Hrajeme.cz.

Termín soutěže: 24. 2.–8. 3. 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Co všechno podle vydavatele hra u dětí rozvíjí?

2. Kolik herních dílků hra obsahuje?

3. Na následující fotce jsou čtyři herní komponenty ze čtyř různých her. K jakým hrám patří? (Nápověda: najdete je mezi novinkami od MindOKu.)

Kviz-MindOK-unor-2016

 

4. Máte rádi hry pro jednoho hráče? Případně solitérní verze větších her? Které byste doporučili?

 

Nápovědu najdete také na stránkách Hrajeme.cz.

 

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Zaslat správné odpovědi e-mailem na adresu redakce@hrajeme.cz s předmětem: Soutěž Hrajeme.cz o hru Tři malá prasátka. A to pouze jednou.

  • E-mail musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či e-mail pro odběr Newsletteru Hrajeme.cz.

 

2. Být prokazatelným fanouškem stránky Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být přihlášen k odběru Newsletteru Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

 

 

 

 

Tři malá prasátka v katalogu Hrajeme.cz

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Připojte svůj komentář