Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o strategickou hru Mombasa

Soutěžit o hru Mombasa můžete do 13. prosince. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře nebo e-mailem a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Mombasa je propracovaná, komplexní hra pro náročné hráče. Jedná se o ekonomickou strategii, která vás zavede do koloniální Afriky. Hráči podnikají v různých městech Afriky a jejich cílem je vydělat více peněz než ostatní. Hra šikovně kombinuje několik herních mechanik. Například si hráči v každém kole zvolí akční kartu, kterou současně odhalí a provedou akce. Mombasa zaujala řadu hráčů a může se pochlubit několika oceněními.

Termín soutěže: 30. listopadu–13. prosince 2016 (soutěž byla ukončena)

Soutěžní otázky

1. Jaká herní ocenění již hra Mombasa získala?

2. Na kolik kol se ve hře Mombasa hraje?

3. Kvíz: Z jakých her jsou komponenty na obrázku?

soutez-albi-prosinec16

 

4. Anketa: Vyhledáváte náročné (ekonomické) strategické hry? – odpovězte na škále 1–5 (1 = rozhodně ano, 5 = rozhodně ne)

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

 

 

 

Mombasa v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář