Hrajeme.cz
Soutěže

Soutěž o strategickou hru Pustina

AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o strategickou hru Pustina můžete do 28. listopadu. Můžete vyhrát tuto aktuální novinku, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Pustina je strategická hra pro náročnější hráče, která vás zavede do světa po globální apokalypse v roce 2079. Je založena na mechanismu umisťování dělníků (worker placement). Povedete svůj kmen složený z přeživších lidí. V pustině budete sbírat zdroje a suroviny, které vám pomohou přežít. Pozor si musíte dát na konkurenční kmeny, mohou vás okrást o potřebné suroviny. Vyhraje ten nejschopnější a nejsilnější kmen.

Termín soutěže: 14.–28. listopadu 2017 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Pustina, kterou do soutěže věnovalo Albi, získal Adrián. z Prahy 5.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

1. Pro kolik hráčů je hra Pustina určena? – určena je pro 2–4 hráče

2. Kolik kol hra Pustina trvá a jak jsou jednotlivá kola rozdělena? – 6 kol (dní), každé kolo je rozděleno na 3 fáze: úsvit, den a noc

3. Jmenujte alespoň tři hry, které Albi vydalo v listopadu nebo ještě vydá do konce roku. – například: Karak, Gobbit, Neobvyklí podezřelí, Catan – Hra o trůny: Noční hlídka, Ominoes: Kostky bohů, This War of Mine

4. Anketa: Máte rádi hry s postapokalyptickým tématem? – nejdůležitější je pro vás výborná hratelnost, zde jsou celkové výsledky:

  • 37 % – na tématu tolik nezáleží, důležitější je, že je výborně hratelná
  • 33 % – ano (mám rád/a hry s postapokalyptickým tématem)
  • 21 % – rozhodně ano, takové hry vyhledávám
  • 5 % – spíše ne
  • 4 % – jiná odpověď

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

 

 

 

Pustina v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Mohlo by vás také zajímat

2 komentáře

cSf.Loser 15.11.2017 at 0:04

špatný formulář pro odpovědi

Redakce 15.11.2017 at 0:08

Kde se to tam vzalo? 🙁 Díky, opraveno 🙂

Připojte svůj komentář