Hrajeme.cz
Rady, nápady, tipy

Tipy: Stáhnout a vytisknou si můžete také šest her od Asmodee

AKTUALIZOVÁNO Několik her dalo k dispozici volně ke stažení, formou Print & Play, také Asmodee. Můžete si je stáhnout, vytisknout a zahrát. Výběr je pestrý a najdete v něm řadu známých a úspěšných her. Pokud je ještě neznáte, máte příležitost si je vyzkoušet. Jedná se o Dixit, Dobble, Timeline Classic, Combo Color, Cortex Challenge a Unlock! K dispozici jsou v angličtině a češtině a dalších jazycích. Zpříjemní vám chvíle v současné mimořádné situaci způsobené COVID-19.

Na stránce nově přibyly tři nová dema her ke stažení: Concept, Corinth, Catan.


Tisková zpráva

GUYANCOURT, FRANCIE – 6. dubna, 2020 – Asmodee, přední světový vydavatel a distributor her, vydává v rámci své nové iniciativy „Print & Play“ sadu bezplatných deskových her ke stažení. Kdokoliv si je může vytisknout a zahrát si s členy své rodiny v bezpečí svého domova. Aktuální seznam šesti titulů zahrnuje uznávanou řadu deskových her od Asmodee vhodných pro rodiny, od barevné karetní hry Dobble, až po únikovou hru Unlock! Plánovány jsou také další „Print & Play“ tituly, které budou v budoucnu k dispozici ke stažení zdarma.

Deskové hry zdarma od Asmodee přinášejí celou řadu kooperativních i kompetitivních zážitků. Spojte v bezpečí domova starší i mladší členy vaší domácnosti a společně se bavte u strategických či postřehových her. Hry k vytištění vycházejí z celosvětově populárních her od Asmodee a zachovávají si klíčové prvky jejich hratelnosti a úžasný vizuální styl. Hry byly zjednodušeny pro usnadnění procesu domácí výroby.

„V těchto těžkých časech ovlivněných celosvětovou krizí s Covid-19, jsme v Asmodee šťastní, že vám můžeme poskytnout způsob, jak se zabavit v bezpečí domova s celou rodinou,“ říká Stephane Carville, CEO Asmodee. „Doufáme, že tyto Print & Play hry zdarma, vám nabídnou mix zábavy a dobrodružství, aniž byste museli opustit pohodlí domova.

Veškerý obsah bude zdarma dostupný v několika jazycích pod odkazem https://print-and-play.asmodee.fun/

Kompletní seznam Print & Play her:

  • Dobble – Hra, která procvičí vaše pozorovací schopnosti a rychlost. Dobble vyzývá hráče k hledání shodných symbolů na kartách. Hráč, který symbol jako první spatří a pojmenuje, kartu vyhrává. Doporučený věk: 6+.
  • Dixit – Nádherně ilustrovaná tipovací hra, ve které vaše fantazie tvoří příběhy. V této cenami ověnčené deskové hře hráči používají své ilustrované karty, aby zmátli své soupeře při hádání, která karta odpovídá vyřčenému příběhu. Aby hráči uspěli, musí uhodnou, kterou kartu použil vypravěč. Doporučený věk: 8+.
  • Timeline Classic – Hra, která kombinuje důvtip a znalosti historie. V Timeline Classic vyhrajete tak, že správně začleníte karty důležitých událostí do časové osy. Doporučený věk: 8+.
  • Unlock! – Kooperativní karetní variance na únikové místnosti, která používá jednoduchý systém karet scén, hledání a kombinování předmětů a řešení hádanek. Zahrajte si Unlock! a zažijte na vašem stole velké dobrodružství jen s pomocí karet a doprovodné aplikace, která obsahuje nápovědy a hlídá čas.
  • Cortex Challenge – Opravdová zkouška paměti, a rychlosti myšlení. Hráči musí použít svůj mozek při klání v 8 různých výzvách., od hledání shodných předmětů, po barevná puzzle a hmatové vjemy. Doporučený věk: 8+.
  • Combo Color – Combo Color je strategická rodinná hra. Prozkoumejte a rozšiřujte své území vybarvováním políček na hrací desce. Sbírejte a kombinujte předměty pro získání bodů. Jakmile je celá plocha vybarvená, spočítejte si body! Doporučený věk: 8+.

Pro vice informací o iniciativě „Print & Play“ a stažení šestice her zdarma navštivte web: https://print-and-play.asmodee.fun/

O Asmodee

Asmodee Group je přední světový vydavatel a distributor společenských her se zastoupením v Evropě, Severní Americe a Číně. Asmodee proslavilo množství vydaných či distribuovaných titulů, jako třeba Osadníci z Katanu, Jízdenky, prosím!, Pandemic, Zima mrtvých, Splendor, Dobble/Spot it!, Star Wars: X-Wing, 7 Divů, Dixit, Takenoko, Abyss, Timeline, Jungle Speed a Vlkodlaci. V některých zemích Asmodee distribuuje také sběratelské karetní hry jako je Pokémon a Magic. Asmodee sídlí v Guyancourtu ve Francii. Více informací najdete na webu corporate.asmodee.com.


Související články:Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář