Hrajeme.cz
Nové hry

Star Wars: Destiny má nový starter pro dva hráče

Star Wars: Destiny je kostková a karetní sběratelská hra pro dva hráče, kterou Blackfire přináší kompletně v češtině. Loni vyšly dvě základní sady – Kylo Ren pro temnou stranu a Rey pro světlou stranu. Nyní je již k dispozici nový startovní balíček karet a kostek, který je připravený pro dva hráče. Obsahuje 48 nových karet a 16 prémiových kostek. Svůj jedinečný balíček si můžete vytvořit díky doplňkovým balíčkům (boosterům). K dispozici jsou série Probuzení, Duch povstání a aktuálně Impérium ve válce.

V této hře se snažíte pomocí schopností vašich postav, jejich kostek a karet zlikvidovat nepřátele dřív než oni vás. Na kartách naleznete množství postav ze všech sedmi filmů, ale seriálů, knih a komiksů. Je jen na vás, zda si vyberete světlou či temnou stranu, jaké oblíbené hrdiny si zvolíte a jaký si sestavíte balíček zbraní, podpor, vylepšení a událostí. Každá postava má své speciální schopnosti a kostky, které ovlivní jejich využití a vaši strategii.

 

Startovní sada pro dva hráče přináší dva balíčky po dvaceti kartách, pro každého hráče jeden. S tímto balením si tedy již můžete Star Wars: Destiny vyzkoušet. Máte potřebné karty, kostky i žetony. Pro plnohodnotnou hru ale potřebujete mít v balíčku 30 karet. K doplnění vám pomohou rozšiřující balíčky, které obsahují pět karet a unikátní kostka (tři karty běžné, jedna neobvyklá a jedna vzácná či legendární). Ty jsou náhodně baleny.

Součástí balení je dvoustránkový přehled pravidel, který vás hru naučí. Podrobná pravidla si můžete stáhnout na odkazu níže. V nich najdete odpovědi na případné nejasnosti či rozpory. Pravidla ale nejsou složitá a po první hře Destiny budete umět. Pokud se nebudete věnovat turnajovému hraní, není investice do hry tak vysoká.

Destiny vás vtáhne do příběhů populárního světa Star Wars. Unikátní kombinace kostek a karet poskytuje hráčům velké množství možných kombinací a akcí, takže je hra neustále napínavá. Náhody ve hře není zas tolik, jak by se mohlo zdát, protože se především jedná o manipulaci a využívání jejich efektů. Soupeř má vždy možnost reagovat na kostku soupeře. Když zahodíte kartu z ruky, můžete své kostky přehodit. Díky jedinečným balíčkům vás stále udržuje v napětí, co si na vás soupeř přichystal a co by mohlo přijít.  Hru určitě vyzkoušejte. Jedná se o jednu z nejlepších her tohoto typu současnosti.

Související odkaz:


Související články:

Star Wars: Destiny v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář