Hrajeme.cz
Pro rodinné hraníRady, nápady, tipy

Tipy: Plyšovou hlídku si můžete doplnit o ztracený příběh

V těchto dnech opět můžete v obchodech narazit na krásnou příběhovou hru Plyšová hlídka, jejíž dotisk připravil MindOK. Je to skvělá zpráva pro všechny hravé rodiny. Máme radost, že tato hra, kterou jsme loni ocenili Hvězdou Hrajeme.cz, je opět dostupná.

Na své si ale přijdou i současní majitelé hry. MindOK dal k dispozici ke stažení zdarma jeden celý příběh. Jmenuje se Rychle a v přesile a je prvním ze ztracených příběhů. Chronologicky patří mezi příběh 3 (Škola volá) a 4 (Zcela uneseni). Stačí, když si stáhnete a vytisknete samostatnou kapitolu, nejlépe barevně. Balíčky příběhových karet a ztracených hraček nebudete potřebovat.

Využít můžete také několik variant hry s názvem Zaštupovaní veteráni. I tento soubor s několika variantami pravidel si můžete stáhnout a využít při vašem hraní. Přináší 7 způsobů, jak můžete zvýšit obtížnost hry. Například můžete vyřadit jednu bílou kostku, takže zotavení vašeho plyšáka ze zranění bude obtížnější, a častěji bude omráčen, zvýší se také pravděpodobnost omráčení celé party. Nebo ve variantě „Vytrvalé příšery“ nevracíte přebývající černé kostky po aktivaci příšer, takže častěji dochází k tahu příšer. To je oblíbená úprava pravidel autora hry.

Soubory ke stažení (MindOK):Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář