Hrajeme.cz
Nové hry

Unlock! je únikové dobrodružství u vás doma

Začátkem tohoto týdne zamířila do obchodů očekávaná novinka Unlock! Úniková dobrodružství. Je to hra pro 2–6 hráčů od 10 let, která vám umožní najít cestu z únikové místnosti v pohodlí vašeho domova. Přináší tři jedinečné scénáře se třemi dobrodružstvími. Jedná se tedy o kooperativní hru, ve které řešíte různé rébusy, ověřujete se kódy, a tím procházíte celý balíček karet až k cíli.

Ke hře budete potřebovat také bezplatnou mobilní aplikaci. K dispozici je pro iOS a Android. Stačí, když si ji nainstalujete a můžete hrát. Aplikace ověřuje číselné kódy, poskytuje nápovědy k jednotlivým kartám a přehrává různé tematické zvuky. České vydání i lokalizaci aplikace připravil Blackfire.

Každý ze tří připravených scénářů představuje samostatné dobrodružství, kterým můžete projít. První se jmenuje Formule a budete v něm hledat sérum, které vyvinul skvělý chemik a které je někde v labyrintu tunelů metra v New Yorku. Ve druhém s názvem Písk a Páras máte za úkol zastavit ďábelského profesora Noside. Třetí vás zavede na Ostrov doktora Goorse. Havarovali jste a jste rozděleni do dvou skupin. Musíte překonávat nástrahy, obnovit komunikaci a především najít cestu z ostrova. Tento poslední scénář je nejtěžší a vyžaduje alespoň dva hráče. První dva scénáře si můžete zahrát i sami, ale větší zážitek budete mít při hře 2–4 hráčů.

Unlock! přináší unikátní koncept, v němž jsou provázané karty s aplikací. Každý balíček má vlastní silné téma a rozvíjí jedinečné příběh. Zahrát si můžete až v 6 hráčích, ale nejvíce si hru užijete ve 2–4 hráčích. Výhodou také je, že do hry lehce zapojíte i děti a méně zkušené hráče, takže se hodí i pro hraní v rodině.

O tuto hru můžete soutěžit až do 6. března 2018.


Související články:

Unlock! Úniková dobrodružství v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář