Hrajeme.cz
Představení hryPro náročné

V Descentu rozkryjte Stín Nerekhallu

Výpravná fantasy hra Descent: Výpravy do temnot (2. ed.) se v minulém roce dočkala druhého velkého rozšíření v češtině s názvem Stín Nerekhallu. Je to důležité rozšíření, které vám přináší spoustu nového herního materiálu, ale především celou novou příběhovou kampaň. Přináší mimo jiné čtyři nové hrdiny. Můžete ji odehrát semi-kooperativně s pánem jeskyně nebo čistě kooperativně s využitím aplikace Road to Legend (vše je k dispozici v češtině díky komunitě hráčů). Pokud máte rádi Descent, toto rozšíření by vám nemělo chybět.

Descent je vyhlášený „dungeon crawl“, s rozšířením ale změníte prostředí, budete se pohybovat po městě, v temných uličkách, kanálech a sklepeních, občas vyrazíte i na venkov. Město Nerekhall bylo obnoveno a temné časy, kdy v něm řádily démonické síly a vládl chaos, jsou již téměř zapomenuty. V poslední době se ale objevují stopy staré zkaženosti. Proto jste byli povoláni. Vaším úkolem je prošetřit nezvyklé události ve městě. Máte zjistit, co je pravdy na zvěstech o tom, že Rylan Olliven, šlechtic a učenec, následuje Mirklace, který způsobil předchozí zkázu. Především ale musíte zabránit pádu města do nové temnoty.

Nová kampaň potěší všechny příznivce této fantasy hry. Především vás chytne napínavý příběh, kde nechybí temné rituály a nové příšery, které si našly cestu do města. Vypořádat se s nimi nebude jednoduché. Vítanou pomocí proto mohou být noví hrdinové s novými specializacemi a pomocníky.

Rozšíření je určeno především hráčům, kteří již mají s hrou Descent zkušenosti. Dává hře nový náboj a možnosti, a když se do dobrodružství pustíte, jen tak se od něj neodtrhnete. Hodně štěstí.


Související články:Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář