Hrajeme.cz
Herní akce

V květnu do Prahy přijede autor Wings of Glory

V květnu se v herně Světa deskových her bude konat další ročník Prague Summer Con, setkání příznivců hry Wings of Glory z celé Evropy. Bitvy dvou i trojplošníků z I. světové války i stíhaček II. světové války se konkrétně uskuteční 15.–17. května. Svou účast přislíbil také autor hry Andrea Angiolino. Máte rádi téma rytířů nebes, dobu počátku letectví, modely letadel? Pak si nezapomeňte datum setkání zaznamenat do svého kalendáře.

Pokud byste se chtěli conu aktivně zúčastnit, kontaktujte organizátory na adrese info@svet-deskovych-her.cz. Můžete se ale přijít jen podívat, hru Wings of Glory vás naučí a budete si ji moci vyzkoušet. V pátek a sobotu bude jeden stůl vyhrazen pro nepřihlášené návštěvníky.

Wings-of-GloryWings of Glory je hra s miniaturami letadel z I. a II. světové války. Je to nástupce Wings of War (jednotlivé série se dají kombinovat). Ve hře můžete zažít souboje letadel i plnit různé úkoly dané scénářem. Každý typ letadla má svůj unikátní balíček manévrovacích karet, s jejichž pomocí každý hráč plánuje pohyb svého letadla.

 

Odkazy:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář