Hrajeme.cz
Chystá se

V příštím roce budete moci soupeřit o Železný trůn

Téma populární ságy Hry o trůny si budete moci vychutnat i v nové hře, kterou připravují ve Fantasy Flight Games na začátek příštího roku a kterou Blackfire chystá v češtině. Hra o trůny: Železný trůn by se u nás mohla objevit v prvním čtvrtletí 2017. Hra je určena pro 3–5 hráčů a nabídne blafování a intriky naplno. Bude založena na výborné hře Cosmic Encounter, takže se máme na co těšit. Nepůjde ale jen o změnu hávu a tématu.

Hra-o-truny-Zelezny-trunHráči budou zastupovat jednotlivé přední rody Západozemí a budou soupeřit o Železný trůn. Budou uzavírat spojenectví, a ta nečekaně rušit. Očekávejte tedy velmi interaktivní hru plnou vyjednávání, spojenectví, ale i zrady, podplácení a nečekaných zvratů. Železný trůn je však jen jeden a může být jen jeden král. Hru o trůny si tak budete moci užít na vlastní kůži. Díky českému vydání bude přístupná více hráčům.

Kdo uspěje ve velké hře o trůn? Bude to rod Lanisterů, Starků, Tirellů, Baratheonů či Targaryenů? Herní doba by měla být do jedné hodiny. A ve hře se setkáte s řadou postav, které znáte ze seriálu. Určena je především pro dospělé náročnější hráče.

Související odkazy:

Zelezny-trun-hra-ukazka

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář