Hrajeme.cz
Chystá sePro náročné

Novou edici hry Doom připraví Blackfire v češtině

Možná jste již zaslechli něco o tom, že do konce roku vyjde nová edice dobrodružné deskové hry Doom, kterou připravuje Fantasy Flight Games. První edice hry podle populární počítačové předlohy vyšla v roce 2004 a nyní tedy přichází nová  ruku v ruce s novou verzí počítačové hry. V tomto týdnu Blackfire oznámil, že nové vydání připraví v české lokalizaci. Pokud vše půjde podle plánu, mohl by se nový Doom v našich obchodech objevit začátkem roku 2017.

Doom-2017-hra

Nová edice má název DOOM: The Board Game a opět přinese velkou bitvu mezi mariňáky a pekelnými démony. Jeden z hráčů se ujme role vládce pekel a bude ovládat démony. Jeho cílem je zničit mariňáky nebo jim alespoň zabránit ve splnění jejich úkolů. Ostatní hráči tvoří jednotku mariňáků, kteří plní úkoly dané scénářem, ale také bojují o vlastní přežití. Každý z mariňáků bude mít své akční karty, které mu poskytnou specifické možnosti. Jedná se tedy o semi-kooperativní hru pro 2–5 hráčů.

Doom-2017-karty2Ve hře nebudou chybět plastové figurky, bude jich 37, a atraktivní grafické zpracování karet a dalších komponent, například oboustranné mapové dílky a speciální kostky. Hra bude obsahovat dvě kampaně po šesti misích.

Připravte se na velkou výpravnou hru, která je svým charakterem blízká například hře Descent: Výpravy do temnot. Stejně jako u počítačové předlohy i zde si užijete více taktického boje.

Související odkazy:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář