Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

V rodinné hře Lotos skládáte krásné květy

Kosatec, petrklíč, třešňový květ, lilie, lotos, to jsou barevné květy, které se skládají pomocí karet v nové hře Lotos. Každá karta představuje okvětní lístek. Kdo bude mít největší vliv na krásných květech? Hra je určena pro 2–4 hráče od 8 let. České vydání připravily REXhry.

Pravidla hry Lotos jsou jednoduchá, nového hráče s nimi rychle seznámíte. V této hře má každý hráč svůj balíček karet. Kromě toho dva hmyzí pomocníky. Cílem hry je získávat dokončené květy. Během hry přinášejí výhody a body a další body na konci. Květ získá ten, kdo na něm má nejvíce pomocníků. Každý z květů má přitom jiný počet okvětních lístků. Hráč na tahu může založit nový květ, přidat další okvětní lístky nebo přemístit pomocníka, aby strážil některý z květů.

Lotos je přístupná převahová hra s krásnými kartami, respektive květy, které na stole postupně vykvétají přikládáním okvětních lístků. Příjemná je především při hře dvou hráčů, ve více hráčích ji výrazněji ovlivňuje náhoda. Ve hře je i interakce mezi hráči při získávání vlivu na jednotlivých květech. Jde tedy především o taktickou hru, kterou oceníte při rodinném hraní a s příležitostnými hráči.


Související článek:

 

Lotos v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář