Hrajeme.cz
Představení hryPro rodinné hraní

Vychází očekávané rozšíření hry Kroniky Avelu

Pokud jste si oblíbili krásně zpracovanou kooperativní hru Kroniky Avelu, tak vás jistě potěší, že právě vychází očekávané rozšíření Nová dobrodružství. Vydává ho stejně jako základní hru Blackfire. Je to velké rozšíření, které přináší spoustu obsahu. Výrazně zvyšuje variabilitu hry a přidává mnoho hodin zábavy pro vaše rodinné hraní.

Krabice je naplněná herním materiálem. Po vyloupání kartonových dílků si nejprve sestavíte 13 kartonových miniatur, které budete potřebovat v různých herních režimech. Například Měsíční ještěr nahradí Bestii ze základní hry. A například ropušáci představují příšery, s nimiž se setkáte v kampani, která vás v rozšíření čeká. Je složena ze tří scénářů.

Obrázek: Herní materiál

Připomeňme si, že ve hře Kroniky Avelu představujete hrdiny, kteří brání hrad s magickým krystalem před nepřátelskými monstry a jejich bossem. Své hrdiny si můžete jednak přizpůsobit svým představám, vybarvit si je a pojmenovat. Během hry pak získáváte nejrůznější vybavení, které budete potřebovat v boji. Tím je rozvíjíte. S rozšířením získáváte možnost vymyslet a nakreslit vlastní vybavení a zařadit ho do hry.

Obrázek: Hru můžete obohatit o vlastní vybavení a příšery

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář