Hrajeme.cz
Představení hryPro rodinné hraní

Vydejte se po stopách Emila Holuba v šifrovací hře

Dino připravilo několik kooperativních šifrovacích her, které jsou určeny pro 1–5 hráčů od 10 let. Jednou z nich jsou i Šifry Emila Holuba, ve které se vydáte na černý kontinent ve stopách výpravy českého cestovatele Emila Holuba. Jeho výprava byla přepadena a vy, stejně jako on, budete muset vynaložit svůj důvtip a um, abyste prošli celým příběhem jeho strastiplným návratem do bezpečí. Jedná se o původní českou hru, kterou připravil tým Cryptomania.

Ke hře budete potřebovat počítač nebo mobilní telefon s internetem. V krabičce najdete unikátní kód, který vám umožní přihlásit se do herního systému. Provede vás hrou i příběhem a ohodnotí váš postup a výsledky. Získáte také mapu Jižní Afriky s vyznačenými místy a čtyři obálky s šiframi. Hra obsahuje celkem 9 stanovišť, kterými budete postupně procházet a za plnění šifrovacích úkolů získávat body. Pokud na něco nebudete moci přijít, pomůže vám nápověda (jen pak obdržíte méně bodů). Případně můžete úkoly přeskočit.

Na krabičce najdete, že hra trvá 1 až 2 hodiny, není však časově omezena. Můžete hrát tak dlouho, jak vám to bude vyhovovat. Nelze však hrát opakovaně, protože kód je unikátní, a nelze ho zadat opakovaně.

Pokud máte rádi šifry a různé rébusy, pak se vám budou Šifry Emila Holuba určitě líbit. Čeká na vás jedinečný herní zážitek.

Herní materiál.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář