Hrajeme.cz
Nové hryPro rodinné hraní

Vydejte se s dětmi na dobrodružství do království snů

Dnes Blackfire vydává hru Dream Quest: Snílkův meč. Je to kooperativní fantasy hra pro dva hráče. Jeden má roli snílka (hráč od 6 let) a druhý strážce (hráč od 10 let). Primárně je tedy určena pro hraní rodiče s dítětem. Jedná se o dobrodružnou hru, ve které se snažíte dokončit určitý úkol. Musíte ho dokončit dříve, než se snílek probudí. Důležitou roli ve hře hrají kostky a vylepšování postavy.

V krabici najdete pravidla označená jako Snílkův průvodce. Na několika stránkách vás seznámí s hrou. Nejsou nijak náročná, ilustrace a příklady vám pomohou s jejich rychlým pochopením. V průvodci jsou i samolepky, které budete v průběhu hry používat pro své postavy.

Jsou zde také dva sešity dobrodružství, které vás provedou příběhem Snílkův meč. Procestujete v něm království snů. A když si povedete dobře, stanete se legendou.

Začínáte s titulem dobrodruh, v průběhu hry se můžete stát hrdinou a nakonec i legendou. Před sebe si položíte hráčské desky (průkazy hrdinů) s příslušnými žetony a ukazatelem snových bodů. Na karty úkolů se nedívejte, abyste se nepřipravili o překvapení. Pak se již můžete začíst do prvního sešitu dobrodružství. Řídit se budete instrukcemi v každé kapitole, které vám řeknou, jak postupovat hrou. Kapitoly, kterými procházíte si zaznamenávejte, protože svůj příběh si můžete pomocí internetové aplikace uchovat. Po zadání jejich čísel obdržíte vlastní knížku v podobě pdf.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář