Hrajeme.cz
Soutěže

Vyhlášení vítěze v soutěži o hru Zámky šíleného krále Ludvíka

O půlnoci jsme uzavřeli soutěž o hru Zámky šíleného krále Ludvíka a přišel čas vyhlásit vítěze. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel. Zároveň připojujeme i správné odpovědi.

Hru Zámky šíleného krále Ludvíka, kterou do soutěže věnovala společnost MindOK, získává Václav P. z Prahy 4.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky a odpovědi:

1. Můžete ve hře Zámky postavit kuželník vedle ložnice? – ano, můžete, ale připravíte se o body

2. V jakých letech Ludvík II. Bavorský vládl? – vládl v letech 1864–1886

3. Které z následujících her plánuje MindOK ještě v tomto roce vydat? Zima mrtvých, Through the Ages, Krycí jména, Slovopád, Mexica – MindOK plánuje vydání uvedených her až na hru Mexica, jejíž české vydání se nechystá

4. Ocenili byste, pokud by na Hrajeme.cz fungovalo diskusní fórum? Stáli byste o jeho otevření? – 73 % odpovědí ano či určitě ano, 20 % odpovědí ne či nevím

Zde je několik vašich postřehů a komentářů (děkujeme za ně).

 • Fórum není podle mě nutné. Je už dost jiných webů, kde fórum funguje. Váš server navštěvuji ale především kvůli recenzím a novinkám.
 • Myslím, že tuto funkci již plní zatrolené hry/deskožrout/bgg a uživatelé/hráči jsou na to zvyklí. Hrajeme.cz je pro mně, především, o novinkách na českém trhu a dobrých recenzích.
 • Ano, musím kvůli diskuzím ještě extra navštěvovat server Zatrolené hry.
 • Zajímavý nápad, věřím, že si svůj okruh uživatelů najde a možná se taky přidám.
 • Ano. Rád bych zkoušel hry na doporučení a řešil problémy s pravidly, když si nevím rady.
 • Ne. Myslím, že diskuzních fór o deskových hrách je již docela dost na jiných stránkách o deskových hrách. Vznikem nového fóra by bylo hledání témat v diskuzích časově náročnější.
 • Nejsem diskuzní typ, takže mi nechybí.
 • Diskusních (deskovkářských) webů je hodně. Např deskožrout je vyloženě diskuzní (ale až moc hardcore), zatrolené hry jsou spíš bazarové a občas tam někdo napíše k nějaké hře (i když se zlepšují). Na obou sice funguje diskuze, ale nevím nevím jestli je to úplně přínosné. Myslím, že by se hrajeme.cz mělo profilovat odlišně od těchto webů – asi jak to dělá doposud – dostatek novinek, kvalitní recenze her, soutěže, a přehled toho co má vyjít.
 • Ano, pomohlo by např. pro dovysvětlení pravidel některých her, umožnilo komunikaci se zkušenějšími hráči. Ano.
 • Ano, rozhodně. Bylo by mnohem snazší diskutovat s ostatními hráči, či vůbec navazovat vztahy a utvářet hráčské komunity v době, kdy moderní doba virtuálních her zastiňuje hry deskové.
 • Přestal jsem sledovat Deskožrouta, protože mi přišlo, že se tam řešili převážně AM hry nebo Kickstartery, což není úplně můj šálek čaje, proto by mi nevadilo pěkné fórum o hrách, které mám rád. Nepouštěl bych se asi úplně do „komunitního“ projektu, ale nechal diskuzi zaměřenou na hry, novinky a pod. Nikoliv na pokec o např. metalové hudbě jako na DŽ.

Zámky šíleného krále Ludvíka v katalogu Hrajeme.cz

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář