Hrajeme.cz
Nové hry

Vyzkoušejte unikátní hru The Mind

The Mind je jedinečná hra, která si vydobyla řadu ocenění. Zahrajete si ji ve 2–4 hráčích od 8 let. Je to kooperativní hra, ve které musí hráči prokázat sladěnost, a to ve vnímání času. Může to vypadat zvláštně, když několik lidí okolo stolu, drží karty v ruce a mlčí, ale princip hry je jednoduchý. Cílem je vyložit všechny karty ve vzestupném pořadí, hráči si přitom nesmí své karty ukazovat ani žádným způsobem komunikovat. Celkově balíček karet obsahuje karty s hodnotami od 1 do 100.

Hraje se na několik úrovní. Každý dostane počet karet podle aktuální úrovně, na první tedy jednu, pak dvě, atd. Pokud někdo vyloží kartu dříve, než má, ztrácí hráči život. Těch máte podle počtu hráčů. Komunikovat můžete jen kvůli tomu, abyste se shodli na použití „vrhací hvězdice“. Ta vám umožní vyložit karty s nejnižším číslem. Díky tomu se zbavíte karty a hodnoty odložených karet vám také něco napoví.

Při dosažení určité úrovně získáte jako odměnu jednu kartu vrhací hvězdice. Odměnou může být i jeden život. Hra končí, když splníte všechny úrovně, nebo když přijdete o všechny životy. Hra je o vnímání času. Pokud chcete uspět, musíte se na sebe naladit. The Mind není pro každého nebo pro každou chvíli. Stojí ale za to. Její unikátní koncept poznáte, když si ji zkusíte několikrát za sebou.


Související odkazy:Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář