Hrajeme.cz
O hrách a hraníVideo

Začíná SPIEL.digital, mezinárodní akce pro všechny fanoušky deskovek

Veletrh SPIEL se letos nekoná v německém Essenu, ale na internetu, a to od čtvrtka 22. do neděle 25. října jako SPIEL.digital. O novinky velkých i malých vydavatelé z celého světa tak nepřijdete, připraveno jich je přes 400 z 41 zemí, a představí na 1400 novinek. Nejen, že se s nimi můžete seznámit, ale budete mít možnost si je i vyzkoušet. Bohužel bez angličtiny či němčiny se neobejdete.

Pokud si tuto příležitost nechcete nechat ujít, navštivte stránku spiel.digital a zaregistrujte se. Dále budete potřebovat komunikační platformu Discord, a to v případě, že si budete chtít hry vyzkoušet on-line. Hraní se uskuteční na platformách Board Game Arena a Tabletopia. S registrací na SPIEL.digital dostanete i prémiový přístup zdarma (do konce akce).

Z prvních přehledů je vidět, že připravených novinek je opět velká hromada. Nebudou chybět ani české hry, Delicious Games představí Praga Caput Regni a CGE například novinku Lost Ruins of Arnak či Krycí jména online. Uvidíme, které z novinek hráče zaujmou. A také jsme zvědaví, jak se celá akce vydaří.

Odkazy:


Podívejte se na upoutávku:


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář