Hrajeme.cz
BleskovkyNové hry

Novinky: Blackfire dnes přinesl velký balík nových her

Ode dneška 29. září si můžete pořídit celou řadu nových her, jejichž českou lokalizaci připravil Blackfire. Především je to dlouho očekávaný Zaklínač: Starý svět, který potěší nejen příznivce tohoto fantasy světa (viz představení připravované hry: Co skrývá Zaklínač: Starý svět). Hra je určena pro 1–5 hráčů od 14 let. Zavede vás do doby před Geraltem z Rivie. Budete reprezentovat jednu ze zaklínačských škol a bojovat s monstry, která sužují svět.

Za pozornost ale stojí i další novinky, především Kniha kouzel z dílny Space Cowboys. V této hře se stanete čaroději, kteří se shromáždili na každoroční soutěži o nejlepšího čaroděje. Budete využívat magickou matérii, abyste se naučili novým kouzlům a zapsali si je do své knihy kouzel. Hra je určena pro 1–4 hráče od 12 let. Herní doba se pohybuje okolo 45 minut. K této hře si můžete stáhnout doprovodnou aplikaci, která vám bude generovat nepřeberné množství balíčků karet pro hru (viz pro Android a pro iOS).

Další novinkou je hra Cthulhu Wars Duel, která je určena pro 2 hráče od 10 let. Je to strategická hra, která vás zavede ho hororového světa Cthulhu. Lidstvo již skončilo, nyní se rozhoduje, který z prastarých bude vládnout ruinám na Zemi. Jedná se vydání s kartonovými figurkami ve stojánku. Díky tomu je hra levnější a dostupnější.

Čtvrtou dnešní novinkou je hra Moje kavárnička, která pochází z dílny Korea Boardgames. Nejlepším baristou se stane ten, kdo bude nejrychleji plnit objednávky na přípravu kávy a pití. Budete získávat ingredience a plnit objednávky. Pokud nějakou nestihnete, čeká vás penalizace. Za tři úspěšně splněné objednávky naopak získáte výhodu.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář