Hrajeme.cz
Chystá sePro náročné

Blackfire vydá figurkovou kooperativní hru Zombicide: Černý mor

Máme pro vás další velké odhalení. Blackfire dnes oznámil, že ve spolupráci s Cool Mini or Not vydá 1 až 2 hry ročně. První bude Zombicide: Black Plague, česky Černý mor. Je to bohatě vybavená dobrodružná kooperativní hra pro 1–6 hráčů od 10 let.

zombicide-black-plague-figurky-hrdinuStejně jako je tomu u ostatních her ze série Zombicide, i zde se to bude hemžit zombíky a budete mít plné ruce a nohy práce jim čelit či před nimi utíkat. Tentokrát je hra zasazena do fantasy prostředí. Budete představovat hrdiny, kteří ovládají meče a kouzla. Můžete se stát paladinem, trpaslíkem, rytířem či čarodějem. Každá postava má své vlastnosti a možnosti. V průběhu hry získává zkušenosti, které jí odemykají další akce. Zároveň získáváte vybavení, především zbraně, ale i různé svitky s kouzly, abyste mohli bojovat se zombíky. A těch bude opravdu hodně.

zombicide-black-plague-baldricHra má úžasnou atmosféru, kterou umocňuje grafika variabilní herní desky a především detailních plastových figurek hrdinů a zombíků různých druhů. Hra má velmi přístupná pravidla, takže si ji dobře zahrajete i v rodinném kruhu se staršími dětmi. K dispozici máte různé scénáře, v jejichž rámci plníte úkoly. Většinou zvítězíte, pokud všichni přežijete a splníte cíl (například projít plánem, najít unikátní předmět).

Připravte se na vyladěnou dobrodružnou hru. Dobrou zprávou je, že by hra měla být k dispozici v češtině již na jaře příštího roku.

Související článek:

Odkazy:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář