Hrajeme.cz
Kluby a herny

Vykročte s klubem deskových her Korunka z Ostravy do nové sezóny

Největší ostravský Klub deskových a karetních her Korunka otevírá své brány již pojedenácté. Korunku můžete navštívit jakoukoliv středu od 16 do 21 hodin, kdy probíhají pravidelné herní schůzky, nebo na některé z herních akcí, které se konají přímo v klubovně, ale i mimo ni. Jednu z prvních příležitostí máte již příští týden, kdy se koná Pohodové hraní v Kunčicích pod Ondřejníkem (22.–25. září). V této frýdecko-místecké obci totiž Korunka každoročně oficiálně vstupuje do nové sezóny.

V následujícím videu se můžete sami přesvědčit, jak to v klubovně ostravské Korunky vypadá. Zakladatelé vás provedou celým areálem, seznámí vás s členstvím a představí vám kompletní sbírku her (délka videa: 3:04 min.).

Tvůrcem videa je magazín Korunka, který pomocí YouTube nabízí svým fanouškům exkluzivní záběry mimo jiné z mnoha deskoherních akcí – například z červnové Trachtace 2016, kde Korunka oslavila 10 let. Když se zařadíte mezi odběratele kanálu Magazín KORUNKA, už nikdy nezmeškejte nic podstatného. Hlavní úlohou tohoto zpravodaje je ale podávat informace prostřednictvím dvouměsíčního magazínu, který právě dovrší první úspěšné ročník.

ukazka-titulni-strany-magazinu-korunka-z-prvniho-cislaVšechny tyto záležitosti můžete sledovat rovněž na sociální síti Facebook, kde Korunka působí na stránce Klub deskových her Korunka, Ostrava.

Článek připravila redakce magazínu Korunka.

Odkazy:

Související články:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář