Hrajeme.cz
Funny a párty hryPředstavení hry

Bum Bum Avokádo doplňuje Bum Bum Burrito

Líbila se vám ztřeštěná vybíjecí karetní hra Bum Bum Burrito od tvůrců Výbušných koťátek? Blackfire nyní vydal karetní vybíjenou Bum Bum Avokádo, která na ni navazuje. Je to samostatná hra, kterou ale můžete s Burritem skombinovat. Určena je pro 2–6 hráčů od 7 let. Pokud máte dvě sady Avokáda, můžete si zahrát až ve 12 hráčích.

Jak správně tušíte, tentokrát po sobě budete házet avokádo, respektive dvě jeho půlky. Nemusíte mít obavu, jsou měkké a nikomu neublíží. Skleničky nebo jiné zařízení bytu by ale mohly utrpět, takže hrajte ve vhodném prostoru nebo venku.

Obrázek: Herní materiál

Kromě dvojice avokád, kterými budete házet, v krabici najdete karty. Karty představují různé vtipné zvířecí příšerky, jako Kročíhan, Zvratkomet, Grilující losos, Papuffin. V balíčku jsou ale také barevné bitevní karty – Dvojitá rvačka, Mezinožní souboj, Mrazicí souboj.

V krabici najdete i zalepenou obálku, která obsahuje speciální kombo hru. Můžete si ji zahrát jen v případě, že vlastníte i Bum Bum Burrito. Obsahuje karty, které vám to umožní.

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář