Hrajeme.cz
Chystá se

Dino chystá nové Exity a původní českou hru Hex Up!

Dino na druhou polovinu roku připravuje nové hry, mezi nimiž nechybí původní česká hra, nové Exity, znalostní párty hra či logická hra pro děti.


Hex Up!

– pro 2–4 hráče od 8 let, herní doba: 15 minut

Je to nová původní česká hra, jejímž autorem je Olda Rejl. Můžete znát například jeho Diamantový les nebo Qubolo. Hex Up! je logicko-postřehová hra, která v sobě skrývá šestici odlišných her. Trénuje postřeh, rychlost, bystrost, logické myšlení i prostorové vnímání. Ve všech hrách se využívají karty ve tvaru šestiúhelníku a barevné „čipy“.


EXIT: Únikové hry

– pro 1–4 hráče od 12/10 let, herní doba: 90 minut

Dino připravuje dva nové scénáře osvědčené řady únikových her, ve kterých řešíte rébusy, hledáte indicie, uplatňujete postřeh a logické myšlení. Zároveň procházíte napínavým příběhem.

Tajemné muzeum je určeno začátečníkům, takže je vhodné jako vstupní hra pro hráče, kteří únikové hry ještě neznají, a pro hraní s dětmi. Hra vás zavede do Florencie, kde trávíte dovolenou. Vaším úkolem je vyřešit hádanky muzea, kde jste nečekaně zavření, abyste se dostali domů.

Strašidelná vila je určena pokročilejším hráčům. Tentokrát nebudete cestovat nikam daleko. Budete se muset dostat z vily, kam jste přišli na žádost souseda nakrmit jeho kočku. Dokážete vyřešit všechny rébusy dříve, než se vrátí strašidelný hostitel?

Máme rádi Česko!

– pro 2–12 hráčů od 12 let, herní doba: 60 minut

Jedná se o párty hru, která vychází ze stejnojmenné televizní soutěže. Budete si moci ověřit svůj talent a znalosti o naší vlasti v 5 různých disciplínách formou kvízů, záludných otázek a netradičních soutěžních úkolů. Nebudou vám tedy stačit jen vědomosti, ale během hry budete muset prokázat i svou pohotovost, kreativitu a schopnost improvizace.


City BLOX

– pro 2–4 hráče od 6 let, herní doba: 15 minut

V této logické hře soutěžíte o vybudování městské komunity podle zadání tří karet krajiny: domu, školy a supermarketu. První hráč, který správně umístí své stavební bloky na všechny tři pozemky a přes stavbu protáhne karty krajiny, vyhrává. Musíte si ale dát pozor na karty událostí – ve stavebnictví nikdy nevíte, co se může přihodit. Hra trénuje logiku a prostorové vnímání.


Související články:


Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář